piątek, 14 sierpnia 2015

Bądź świadomym właścicielem swojego konia...
Będąc właścicielem lub opiekunem konia jesteś w pełni odpowiedzialny za jego zdrowie, kondycję i dobrostan psychiczny. Brak wiedzy i poleganie na wątpliwych autorytetach to przyczyny wielu problemów. Bądź świadomym właścicielem swojego konia i zdobądź wiedzę oraz umiejętności, dzięki którym Twój koń będzie żył długo i szczęśliwie. 

Weź udział w najnowszych szkoleniach i warsztatach Koncept DORAD z cyklu "Bądź świadomym właścicielem swojego konia". Wszystkie szkolenia są prowadzone przez profesjonalistów, oparte o najświeższą wiedzę i zakończone certyfikatem.


Sześciomodułowe szkolenie praktycznego żywienia koni


wysłodki

Dowiesz się jak działa układ trawienny konia, jaka jest rzeczywista przyswajalność poszczególnych składników pokarmowych oraz jakie powinno być ich dawkowanie. Nauczysz się oceny wagi i kondycji konia, a także będziesz w stanie samodzielnie skomponować odpowiednią dietę. Ponadto weźmiemy pod lupę popularne mieszanki gotowych pasz i suplementów i poddamy je gruntownej analizie. Pracować będziemy na modelu układu pokarmowego konia w skali 1:1. Cena szkolenia: tylko 150 zł. Liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji znajdziesz tutaj.


Kurs samodzielnej pielęgnacji kopyt


kopyta, werkowanie

Kolejna edycja kursu kopytowego odbędzie się w ostatni weekend sierpnia w Natural Road Ranch.  Zapraszamy właścicieli i opiekunów koni oraz kowali i lekarzy weterynarii. Podczas kursu realizowany jest program edukacyjny wprowadzający do tematu kopyt w ujęciu holistycznym (anatomia i mechanika kopyta, wpływ czynników zewnętrznych i wewnętrznych na stan kopyt, m.in. ruch i żywienie, patologie i choroby kopyt). Podczas części warsztatowej uczestnicy kursu samodzielnie werkują kopyta. Warsztaty prowadzi wybitny praktyk i specjalista metod Natural Hoof Care - Sylwia Marchewka. Kurs zakończony jest certyfikatem. Szczegóły organizacyjne.


Warsztaty werkowania dla zaawansowanych - II stopień


struganie

Po raz pierwszy zapraszamy na warsztaty samodzielnego werkowania dla osób zaawansowanych - 100% praktyki. Przez dwa dni uczestnicy werkować będą różne typy kopyt pod okiem trenera. Jeśli masz wątpliwości, czy prawidłowo werkujesz swojego konia, posiadasz wiedzę teoretyczną, ale brak ci praktyki lub chcesz skonsultować swoją pracę i kopyta swojego konia - ten kurs jest dla ciebie. Liczba miejsc ograniczona. Szczegóły...


Nauka końskiego języka metodą Horse Coachingu


nauka końskiego języka metodą horse coachingu

Bardzo serdecznie zaprszamy na jedyne w Polsce warsztaty "Nauka końskiego języka metodą Horse Coachingu"
Jest to innowacyjna, niezwykle skuteczna metoda budowania relacji i partnerstwa z koniem, uczy komunikacji w jego języku i pozwala na spojrzenie w głąb człowieka definiując cechy, które wpływają pozytywnie lub negatywnie na reakcje i zachowania koni. Warsztaty prowadzi dr n.med. Jolanta Matuszewska-Radwańska, lekarz praktyk z ponad 30-letnim doświadczeniem w pracy z ludźmi i ponad 10-letnim w pracy z końmi, certyfikowany facylitator metod Horse Assisted Education i członek międzynarodowej sieci specjalistów zajmujących się uczeniem i terapiami w asyście koni - EAGALA. Efekty warsztatów przekładają się na wszystkie sfery życia osobistego. Liczba miejsc: 6-8. Szczegóły...

Zgłoszenia na warsztaty oraz wszelkie pytania prosimy kierować na: warsztaty@dorad.pl lub 691 715 154.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz