wtorek, 28 kwietnia 2015

Pierwsze urodziny Koncept DORAD - podsumowanie roku

Dziś, 28. kwietnia mija rok, odkąd rozpoczęliśmy działalność. Wszystko, co robimy, robimy z pasją i pomysłem, wykorzystując doświadczenie organizacyjne, liczne zainteresowania, wiedzę o koniach, profesjonalizm i kreatywność. Każdego dnia czerpiemy inspiracje z otaczającego świata. Motywują nas ludzie, których spotykamy, sytuacje, którym musimy stawić czoła, efekty naszej pracy. Patrzymy z dumą w przeszłość, a przyszłość jest dla nas fantastycznym, inspirującym wyzwaniem!

Z całego serca dziękujemy uczestnikom naszych warsztatów, kursów i wydarzeń, współpracownikom,  wszystkim tym, którzy nas wspierają. Obiecujemy, że kolejny rok będzie jeszcze ciekawszy!

Podsumowanie naszych działań w pigułce:

Zorganizowaliśmy warsztaty Horse Coachingu m.in. w stajni SzaBra, w John West Ranch oraz w Chojnacie...


Zorganizowaliśmy kursy kopytowe w Bytomiu, w stajni Stara Dąbrowa oraz w Stadninie Koni Denysowo.

Lato i jesień 2014 spędziliśmy w Chojnacie, gdzie prowadziliśmy przejażdżki konne w stylu western, uczyliśmy komunikacji z końmi w ich języku, pracowaliśmy nad sobą stosując horse coaching w praktyce każdego dnia.

Wraz ze sklepem jeździeckim Yard Equites stworzyliśmy Pierwszą Imprezę Integracyjną Śląskiego Środowiska Jeździeckiego - Equistriada Equine Night.

Fot. Karolina Kisiel Photography
Zorganizowaliśmy ponad 20 koncertów i wydarzeń towarzyszących w ramach współpracy z klubokawiarnią COFFEEmagic w Zabrzu.  W ramach projektu odbyły się koncerty m.in takich zespołów jak: Blues Duo, Opa!, Sonia Maselik, MAGO, Blokowioska, Lord & The Liars, The Perfumes, Ostatni w Raju, REWAY.

Zorganizowaliśmy 23. Finał WOŚP w zabrzańskiej klubokawiarni COFFEEmagic. W ramach dwudniowego finału odbyło się m.in. spotkanie z grami planszowymi, kalambury prowadzone przez grupę NACH Team, koncerty i licytacje. W sumie zebraliśmy ponad 800 zł.

Stworzyliśmy projekt wspierający artystów rękodzieła. Na fanpage'u Koncept DORAD pojawiła się świąteczna akcja PREZENTOWNIA. Uruchomiliśmy album ze zdjęciami ręcznie robionych prezentów wraz z kontaktem do twórców. W okresie świąt Bożego Narodzenia każdy mógł zamówić unikatowe prezenty dla swoich bliskich.

prezenty na boże narodzenie


 O zbliżających się wydarzeniach dowiesz się z naszej strony internetowej oraz fanpage'a na Facebooku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz