piątek, 3 kwietnia 2015

Zapowiedzi na kwiecień-maj: kursy, warsztaty, imprezy

W kwietniu i maju dużo będzie się działo. Koncept DORAD pracuje pełną parą. Przygotowaliśmy dla Was podsumowanie najważniejszych wydarzeń. Aby być na bieżąco możecie również zapisać się do subskrybcji naszego newslettera na www.dorad.pl. Zatem po kolei...

10. kwietnia w Katowicach odbędzie się I Impreza Integracyjna Śląskiego Środowiska Jeździeckiego. Żaden koniarz nie będzie się nudził, bo przygotowaliśmy cały szereg atrakcji i konkursów, oczywiście z nagrodami. Naszymi sponsorami są w tym roku m.in. You&Your Horse, Horze, Fotako.pl, Rancho Hodowla Koni Sportowych. Do wygrania akcesoria i odzież jeździecka, vouchery na szkolenia, m.in kurs kopytowy Koncept DORAD, bony do zrealizowania w wybranych punktach. Zabawa potrwa do białego rana!

Zobacz wydarzenie <klik>

W weekend 9-10 maja zapraszamy właścicieli i opiekunów koni oraz kowali i lekarzy weterynarii na Kurs Samodzielnej Pielęgnacji Kopyt. Podczas kursu realizowany jest program edukacyjny wprowadzający do tematu kopyt w ujęciu holistycznym (anatomia i mechanika kopyta, wpływ czynników zewnętrznych i wewnętrznych na stan kopyt, m.in. ruch i żywienie, patologie i choroby kopyt). Podczas części warsztatowej uczestnicy kursu samodzielnie werkują kopyta. Warsztaty prowadzi wybitny praktyk i specjalista metod Natural Hoof Care - Sylwia Marchewka. Kurs zakończony jest certyfikatem. 

Zobacz wydarzenie<klik>
26. kwietnia zapraszamy do Starochorzowskiego Domu Kultury w Chorzowie na warsztaty rozwojowe z elementami coachingu, które poprowadzi Agnieszka Wojciechowska - coach i trener rozwoju osobistego, członek Polskiego Stowarzyszenia Psychologów i Praktyków. Zachęcamy do skorzystania z promocji cenowej: udział 1 osoby: 180 zł, 2 osób: 330 zł, 3 osób: 450 zł! Ilość miejsc ograniczona.

Zobacz wydarzenie<klik>
Ruszamy z pierwszymi w Polsce warsztatami pt. "Nauka końskiego języka metodą Horse Coachingu".
Jest to innowacyjna, niezwykle skuteczna metoda budowania relacji i partnerstwa z koniem, uczy komunikacji w jego języku i pozwala na spojrzenie wgłąb człowieka definiując cechy, które wpływają pozytywnie lub negatywnie na reakcje i zachowania koni. Warsztaty prowadzi dr n.med. Jolanta Matuszewska-Radwańska, lekarz praktyk z ponad 30-letnim doświadczeniem w pracy z ludźmi i ponad 10-letnim w pracy z końmi, certyfikowany facylitator metod Horse Assisted Education i członek międzynarodowej sieci specjalistów zajmujących się uczeniem i terapiami w asyście koni - EAGALA.

Zobacz wydarzenie<klik>

Wszystkie nasze szkolenia zakończone są certyfikatem!
Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych kursach i warsztatach!

Więcej informacji na www.dorad.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz